Peta ach jo, to je škoda. Kdyby hrál celou sezónu tak si myslím, že už máme postup jistý.
Kdybych ty goly neviděl tak si řeknu že hráči Dukly dostali premie z Ostravy... Ale to fakt nevymyslis dát si 3 vlastence 🙈😀
Baník pyčo!
dave77 nedat jediný gól a vyhrát 0:3 👍😁
Hansen1 a vo tom to je😀
Krása Baníček.
Elmo Táborsko taky podle mě dají v pohodě....
dave77 Snad jo, ono údajně Táborsko nemá nějak extra peníze.
Elmo je to prý tak.
dablazek zrovna když člověk není jeden víkend doma, tak do Třince dorazí Kimi😀 to snad není pravda tohle😀 strašně mi v té formuli chybí
Sinner dneska zapoměl si zobnout😀
Cus hosi hraju fotbal za trinec tak se když tak ptejte vidim celkem dost do klubu ale nemám ani nemůžu mit nejaky přehled o přestupcích nevidí nekdo vic do takových věcí nekdo
Borda na kolik foukáte míče?
To fakt jako taka otazka 0,8🤣
Tak fotbalistům už stačí vyhrát 2 ze 3 zápasů a postupují.
APW Už jen 1 zápas ze dvou 😉
2 liga už je víceméně jasná ale zajima mě co se stane se stadionem a takovými věcmi posily atd
Borda Osvětlení stojí, takže stadion je v pohodě. A finanční podmínky na 2. ligu byly vždycky. Není problém.
To zas byly penalty od Arsenalu...
Spaleny u kazdyho exekutora sem rikal, ze pokud zacne delat nohama tanecni kreace tak netrefi branu.. tancovali dva z arsenalu... hroznej vymysl.