Slavia vyčíslila škodu na 50 milionů. Nějak si neuvědomují, že po tomto excesu zase maminy nebudou chtít pouštět děti na fotbal. Fotbal mě nebaví, ale chápu, že sponzoři na to moc reagovat nebudou. Majitelé jsou bohatí
ten Baník je fakt v dupě!Spadnout do druhé ligy s rozpočem několik stovek milionů to je fakt umění!Je zachrání už jen zázrak.
dave77 Tak příští rok snad derby Třinec - Baník. Bohužel to co Baník letos dokázal, jen tipem, že nemá schopného manažera je neskutečné.
takže je hotovo,2 liga jistá.Teplice to pustí Dukle a není co řešit a Baníku nepomůže ani výhra ze Zlínem,ten jim to taky pustí.Fakt mega ostuda s takovým rozpočtem,to je unikát.
Jak to pak funguje? Baník B by automaticky sestupoval do 3 ligy a ze 3 ligy do 2 by se dostal tým navíc, nebo je to jinak?
Palmis23 ano, automaticky by šlo béčko Baníku do MSFL.
dave77 takže z MSFL by postupovali dva? To by pro nás bylo ideální😀
asi ano...
Masakr 😁👍👍👍
APW Tak toto je to nejlepší co jsem viděl. 🤣
Ten Třinec v tom fotbale, asi fakt nechce postoupit do té druhé ligy.🙈
Ales_36 ale co z toho,když je pošlou do okresu.
Ales_36 šílené co poslední dobou hrajou. Jediný kdo tam je schopen pravidelně dávat goly je Dedič. Zbytek týmu je na odpis. Bez Ciencialy a jeho přísunu gólů jsme nahraní. Nevíte někdo, proč už nehraje?
Karviná 👏
Škoda tým mafiana Wolfa vyhraje. Pro nás Karviňáky co se nedají koupit fotbalem a svozem odpadu zdarma je to smutné.
Elmo nervy všechny do jednoho pytle....
Elmo mafián je v prdeli a ti ostatní zmrdi snad taky.
Hansen1 Nevím jak dlouho řady nežiješ ale co si ti dělá partička kolem Wolfa, Mašlej, Hort a další je neskutečné. Umí jen mazat med kolem huby.
Hansen1 To by nezůstal ve vedení mfk nikdo.
Palmis23 je po operaci. Letos už asi dohrál
Peta ach jo, to je škoda. Kdyby hrál celou sezónu tak si myslím, že už máme postup jistý.