Elmo Tohle je kousek jednoho příspěvku a s ním na 100% souhlasím.
Pokud skutečně došlo k pochybení, mají nést následky konkrétní osoby, které za to nesou odpovědnost – zákazem činnosti, vysokými pokutami nebo třeba i vězením. Ne celý klub, hráči, trenéři, zaměstnanci a fanoušci, kteří s tím neměli nic společného.
a co další sračky? Pelta??? To bylo v pohodě.
Je mi na řigani s těchto úplatku a ovlivňování zápasů ale tohle je jiný metr. Jsou to zmrdi jak mafie tak FAČR.