Souboj jednookého se slepým. Náš výkon byl tragický. Bolely z toho oči. Suverénně nejhnusnější fotbal ze všech týmů. Navíc - víme co na ně platí, funguje nám to, dáme z toho gól, ale pokoušíme se to hrát 15 minut z celého zápasu.
Na Mundialu jsme jenom díky rozšíření na 48 týmů.