Tam je největší průser to napadení hráčů, za to přijde kontumace.
Jinak to vběhnutí na hřiště po zisku titulu je běžné. Tady se akorát nechali zmást tím dvojpísknutím rozhodčího. Taky si mohl ulehčit situaci a neprodloužit to o 9 minut, když viděl, jaká tam je atmosféra.
Každopádně si 2 minut od oslavy titulu doma a pak jdeš domů nasraný, nechtěl bych 🙂