Pewo Jojo hlavne ze tam letela svetlice, nejspis i zapalovac. Borci tam v kukle a rukavicich byli nachystani na Mansverka, po Rahmanim hazeli svetlice, nekteri hned bezeli ke kotli Sparty kde to zahazeli svetlicema. Nevim no me nejvic bavi jak jsou fans ve fotbale nasrani na fizly s psama ze jsou u ochozu, ted tam nebyli a slo videt uz od 90 minuty ze jsou hraci metr od branky kde byl Surovcik, absolutne nezvladnute od poradatelu. No Slavka si to totalne posrala, meli tam dobre vztahy mezi vedenim a ted to splachli do hajzlu.